Z kalendarza liturgicznego:

  • wtorek 7 września – wspomnienie św. Melchiora Grodzieckiego
  • środa 8 września – Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
  • czwartek 9 września –  wspomnienie św. Piotra Klawera
  1. Przypominamy że dzisiaj można nabyć specjalne wydanie „Gościa Niedzielnego”, które w całości jest poświęcone nowym błogosławionym. Cena 10 zł.
  2. Bardzo dziękujemy panu Stanisławowi za gotowość podjęcia w naszej parafii posługi kościelnego. 
  3. W środę po Mszy wieczornej ( ok 18.30) spotkanie Kręgu Biblijnego, czyli osób, które pragną razem czytać Biblię.
  4. W piątek po Mszy wieczornej (ok. 18.40) zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci, które przygotowują się do I Komunii Świętej.
  5. Od przyszłej niedzieli na Mszę Świętą o godz. 12.00 zapraszamy wszystkie dzieci. Kazania podobnie jak na Roratach będą skierowane szczególnie do was. W czasie tej Mszy Świętej poświęcimy plecaki i przybory szkolne.  
  6. W przyszłą niedzielę 12 września odbędzie się pierwsza po wakacyjnej przerwie zbiórka na „Księgę Fundacji”. Ofiary można składać do urny lub na konto „Księgi Fundacji”:  24 1240 1170 1111 0010 0215 6526  Zakończony też został remont rynien na kościele i plebanii oraz zostały przeprowadzone trudne prace związane z odprowadzeniem wody. Chcemy w najbliższych miesiącach spłacić nasze zadłużenie. Szczegółowe informacje w naszej gazetce