• poniedziałek 18 – IX – święto św. Stanisława Kostki, zakonnika. W tym dniu w sposób szczególny modlimy się w intencji naszej młodzieży.
  • wtorek 19 IX – wspomnienie św. Januarego męczennika.
  • środa 20 IX – wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Teaong, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy.
  •  czwartek 21-  IX – święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty
  • sobota 23 IX – wspomnienie św. O. Pio.
  • niedziela 24 – IX – w kościele katedralnym Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła Katedralnego w Bielsku Białej

Dziś z racji Światowego Dnia Środków Społecznego Przekazu, ofiarą do puszek możemy wesprzeć Radio diecezjalne Anioł Beskidów.

Akcja Katolicka wraz z Radą Parafialną serdecznie zapraszają na „Parafialne Prażone”, które odbędą się dzisiaj w niedzielę 17 IX o godz. 16.00 przy kościele.

W ramach Tygodnia z Ewangelią nasza diecezja zaprasza na różne spotkania. Plan spotkań w gazetce.

W środę 20 IX zapraszamy na Mszę Świętą wieczorną i Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcamy do pisania próśb i podziękowań.

W piątek 22 IX po Mszy wieczornej serdecznie zapraszamy na spotkanie Rady Parafialnej i Ekonomicznej.

W przyszłą niedzielę 24 IX zapraszamy na godz. 11.30 rodziców z dziećmi z klasy III na spotkanie przygotowujące do Uroczystości I Komunii Świętej.

Zapraszamy chętnych do wstąpienia do Szkoła Animatora Parafialnego. Więcej informacji w gazetce.

Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na Księgę Fundacji. Celem zbiórki było zbieranie funduszy na rozpoczęcie malowania naszego kościoła. Zostało złożone aż 15.550zł. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim parafianom, którzy już od 3 lat wpierają prowadzone remonty. Dziękuję za składane ofiary także osobom spoza naszej parafii. Malowanie kościoła rozpoczniemy w nadchodzącym tygodniu. Jednocześnie już od poniedziałku tego tygodnia trwa remont związany z wymianą instalacji grzewczej w całej piwnicy. Przed nami wymiana kilkunastu grzejników. Serdecznie dziękujemy za ciężką pracę panu Kazimierzowi Lubińskiemu.