Z kalendarza liturgicznego:

  • poniedziałek, 09 X – wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka.
  • środa, 11 X – wspomnienie św. Jana XXIII.
  • czwartek 12 X – wspomnienie św. Jana Beyzyma.
  • piątek 13 X – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego.
  • sobota 14 X – wspomnienie św. Małgorzaty Marii Alacoque.
  • niedziela 15 X – XXIII Dzień Papieski. Serdecznie prosimy Akcję Katolicką o poprowadzenie zbiórki do puszek na ten cel. Zebrane ofiary będą przeznaczone na fundusz stypendialny dla młodzieży z ubogich rodzin.

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie formacyjne dla Róż Różańcowych.

Dzisiaj o godz. 11.30 w kościele odbędzie się I Katecheza dla Dorosłych: „Chrzest ok, ale gdzie ja teraz znajdę chrzestnego?” W sposób szczególny jest ona skierowana do rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej oraz do rodziców młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy serdecznie także innych, a szczególnie tych, którzy pragną być w przyszłości ojcem lub matką chrzestną.

Także dzisiaj serdecznie zachęcamy do modlitwy w intencji XVI Zgromadzenia Synodalnego biskupów świata.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w naszej parafii codziennie o godz. 17.15. W poniedziałek zapraszamy szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej.

W poniedziałek 9 X rozpocznie się w kościele św. Maksymiliana uczczenie relikwii rodziny Ulmów. Serdecznie zachęcamy do udziału. Szczegóły w gazetce.

W środę 11 X po Mszy wieczornej (ok. 18.30) zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego.

Dzisiaj trwa zbiórka na Księgę Fundacji. Ofiary można składać bezpośrednio w przedsionku kościoła, albo na konto Księgi Fundacji 24 1240 1170 1111 0010 0215 6526 Celem zbiórki jest zbieranie funduszy na malowanie kościoła. W minionym tygodniu zakończyło się obrabianie wszystkich wnęk okien w naszym kościele nowymi deskami oraz malowanie ścian na chórze naszego kościoła. Malowaniu towarzyszą liczne prace wykończeniowe Obecnie nasze  prace przeniosły się do przedsionka kościoła. Bardzo serdecznie dziękujemy za składane ofiary, które sprawią, że nasz kościół będzie jeszcze piękniejszym miejscem naszej wspólnej modlitwy.