• wtorek 12 X – wspomnienie św. Jana Beyzyma
  • czwartek, 14 X – wspomnienie św. Małgorzaty Marii Alacoque
  • piątek, 15 X – wspomnienie św. Teresy od Jezusa. Dzień Dziecka utraconego
  • sobota, 16 X – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej
  1. Obchodzimy dzisiaj 21 Dzień Papieski pod hasłem: Nie lękajcie się. Akcja Katolicka zbiera dobrowolne ofiary na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, która umożliwia młodzieży z biedniejszych rodzin podejmowanie studiów.
  2. Na nabożeństwa różańcowe zapraszamy codziennie o godz. 17.30 a w niedzielę o godz. 16.00.
  3. W środę po Mszy wieczornej zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego.
  4. W piątek zapraszamy na różaniec o godz. 17.30, Mszę Świętą i spotkanie kandydatów do bierzmowania ze szkół średnich.
  5. Na stoisku z prasą katolicką dostępne są kalendarze z Gościa Niedzielnego w cenie 10 zł oraz w zakrystii kalendarze rolnicze w cenie 20 zł.
  6. W przyszłą niedzielę 17 X pragniemy zorganizować zbiórkę na „Księgę Fundacji”. Ofiary będzie można tradycyjnie składać do urny lub bezpośrednio na konto Księgi Fundacji: 24 1240 1170 1111 0010 0215 6526. Serdecznie dziękujemy za waszą ofiarność. Mniejsze prace remontowe ( jak nagłośnienie na zewnątrz kościoła) są prowadzone z kasy parafialnej.