• poniedziałek, 20 XI – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego.
  • wtorek, 21 XI – wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu obchodzi imieniny ks. bp. Janusz Zimniak. Pamiętajmy w modlitwie o osobie Biskupa Seniora.
  • środa, 22 XI – wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy patronki śpiewu kościelnego. W tym dniu szczególnie modlimy się za naszego Organistę oraz Scholę Parafialną.
  • Czwartek, 23 XI – wspomnienie św. Kaliksta I, papieża i męczennika.
  • piątek, 24 XI – wspomnienie św. męczenników Andrzeja Dung-Lac, kapłana i Towarzyszy.
  • Niedziela 26 XI – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Święto Patronalne Akcji Katolickiej i Służby Liturgicznej Ołtarza.

W środę 22 XI po Mszy wieczornej zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego.

W piątek 24 XI po Mszy wieczornej spotkanie formacyjne parafialnego oddziału Akcji Katolickiej.

W sobotę 25 XI na Mszy świętej z ks. bp. Piotrem Gregerem w Kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa nasz ministrant Wiktor Maciesza przyjmie błogosławieństwo do posługi Ministranta Słowa Bożego, czyli Lektora. Serdecznie gratulujemy ukończenia Kursu Lektorskiego.

W niedzielę 26 XI na Mszy świętej o godz. 12.00 Obrzęd Przyjęcia nowych ministrantów.

Osoby żyjące w związkach niesakramentalnych zapraszamy na spotkania 3 niedziele miesiąca (19 listopada) –  msza św. w Oświęcimiu – w parafii św. Maksymiliana Marii Kolbego o godzinie 14:30.

Osoby niewidome i ze znaczną wadą wzroku, zapraszamy na spotkanie w niedzielę 26 XI w kaplicy Sióstr Szkolnych de Notre Dame. Więcej informacji w gazetce.

Serdecznie zapraszamy na wspólne świętowanie Światowego Dnia Młodzieży w Diecezji. Więcej w gazetce.

Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na Księgę Fundacji. Zostało złożone aż 16160zł. Celem zbiórki jest wciąż remont naszego kościoła, a szczególnie malowanie świątyni. Okazało się, że nie tylko ściany są brudne, ale jest wiele miejsc, gdzie  odpadł tynk i trzeba go uzupełnić na nowo. Uczestnicząc we Mszy Świętej możemy zobaczyć efekty prowadzonych prac. Nasza świątynia staje się piękniejsza i bardziej pełna światła. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wasze ofiary, które umożliwiają nam prowadzenie wszystkich remontów na przestrzeni ostatnich trzech lat. Dziękuję także za wcześniej składane ofiary, bo dzięki nim też wiele dobrego można było zrobić wcześniej w parafii.