„Maria Magdalena udała się do grobu i zobaczyła kamień odsunięty od grobu. Pobiegła więc i przybyła do Szymona Piotra…” Moi kochani wpatrując się w nasz parafialny pusty Grób Chrystusa oraz Aniołów Bożych uświadamiamy sobie najbardziej radosną Nowinę: Chrystus Zmartwychwstał!

Z całego serca życzymy Wam, abyście z pomocą Chrystusa Zmartwychwstałego odsunęli w Waszym życiu wszystkie kamienie grzechów, lęków i słabości.

Życzymy wszystkim parafianom, abyście mieli w sercu żywą nadzieję, że kiedyś Chrystus usunie z Waszego życia także ciężki kamień śmierci, abyśmy wszyscy mogli się cieszyć szczęśliwym życiem wiecznym.

Życzymy wreszcie, abyście pełni tej nadziei
w zmartwychwstanie, podobnie jak Maria Magdalena szybko pobiegli i podzielili się osobistym doświadczeniem wiary z bliskimi i znajomymi.